נבחרת ארגנטינה ניצחה היום (שישי) את נבחרת ברזיל לראשונה מזה 5 שנים, כשגברה עליה 0:1 במשחק ידידות שנערך לעיני אצטדיון מלא במלבורן, שהיה גם הבכורה של חורחה סמפאולי כמאמן האלביסלסטה.

למרות שמדובר במפגש ראווה, המאמנים עלו בהרכבים חזקים. מסי, דיבאלה והיגוואין פתחו אצל התכולים, ומנגד קוטיניו וז'סוס הופיעו ב-11 של צ'יצ'ה. מי שבלט בעיקר בהעדרו הוא הכוכב הגדול של הסלסאו, ניימאר, שנמצא בחופשה בארה"ב.

המשחק התנהל באופן קצבי כשהארגנטינאים שלטו ולחצו קדימה. בדקה ה-45 הם עלו על שכרם: די מריה הגביה לאוטמנדי שנגח לעמוד. מרקאדו, ששיחק אצל סמפאולי בסביליה, עט על הכדור החוזר ובעט לרשת. 0:1 לארגנטינה.

בדקה ה-62 ברזיל הגיעה להזדמנות טובה: ז'סוס חלף על פני רומרו ובעט ברשלנות לקורה. וויליאן ניגש לכדור ומצא את הקורה השנייה. זה היה הכי קרוב לשער של ברזיל, שסיימה בהפסד.

הרכב ברזיל: ווורטון, פאגנר (ראפיניה, 73) , טיאגו סילבה, גיל, פיליפה לואיס, פרנדדיניו, פאוליניו (ז'וליאנו, 82) רנאטו אוגוסטו (דוגלאס קוסטה, 66), פיליפה קוטיניו, גבריאל ז'סוס, וויליאן.

הרכב ארגנטינה: סרחיו רומרו, ניקולאס אוטמנדי, ג'ונתן מאידנה, גבריאל מרקדו (עמנואל מאמאנה, 75) , אלחנדרו גומס (ניקולאס טגליאפיקו, 52), לוקאס ביגליה, אבר באנגה (מנואל לנזיני, 82) , ליונל מסי, פאולו דיבאלה (גוידו רודריגס, 68) , אנחל די מריה, גונסלו היגואין (חואקין קוראה, 45).