בטסי אילה בת 34 מטקסס, אם לילדה בת 4 בשם איזבלה, חוותה את הרגע הקשה בחייה כשגילתה הודעות טקסט מפלילות בטלפון הנייד של בן זוגה ואבי ביתה. ההודעות ביססו את החשדות לרומן שמקיים בעלה, ופגעו בה במיוחד כשגילתה שבעלה והמאהבת שלו נהגו ללעוג על הגודל שלה.

בראיון לאתר honey היא סיפרה: "לאחר שהגעתי ל-119 קילוגרמים לאחר הלידה, התחלתי לרדת במשקל, ושלושה חודשים לאחר מכן גיליתי שבעלי בוגד בי עם עמיתה לעבודה שלו. הייתי שבורה, גיליתי שהם מכנים אותי 'פרה' ו'שמנה'. כל העולם שלי התמוטט". 
 
"לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, התינוקת שלי הייתה בת חצי שנה כשגיליתי על הרומן של בעלי, וכל מה שעבדתי בשבילו כל השנים האלה התפוצץ לי בפנים", מספרת בסטי שהיא ובעלה היו יחד מגיל 17. "הוא תמיד אמר לי שאני נראית מעולה, ואף הפציר בי לאכול איתו ג'אנק פוד, מה שרק שבר אותי יותר". 

 

Transformation Tuesday 🙌🏼 So guess who's at a new low 🙋🏻 This girl right here 🙅🏻 A month ago I was kind of in a funk and had gained over 10 lbs … I think for me it's harder to come back and get back to it after gaining some of the weight you lost then when you first start. You feel discouraged and it sucks BUT quitting is not an option. I refocused the last month with our summer challenge and there you have it I'm at a weight I haven't been at since my freshmen year of college … "I may be a lot of things but I am NO QUITTER" 👑🐝❤️ ——————————————– #21daysummerchallenge #lightthematch #alwaysinpursuit #noquitters #joinmyteam #Herbalife #herbalife24 #queenb #getfitnowaskmehow #relentless #fitmom #fitchick #girlswholift #momswholift #motivation #noexcuses #bestlifeever #consistency #fitness #fitspo #weightloss #transformation #bodyafterbaby #wellnesscoach #fueledbyherbalife #boss #mommymakeover #weightlosstransformation #beforeandafter

A post shared by Betsy Ayala ⬇️ 105 LBS (@queen_b_b) on Jun 6, 2017 at 11:01am PDT

למרות הקושי העצום, בטסי הרימה את עצמה והחלה להתאמן עם אחותה. יחד הן הלכו לשיעורי זומבה שלוש פעמים בשבוע, היא הורידה את הסוכר והחטיפים, ובהמשך נצמדה לתפריט שרובו מורכב מחלבונים וכן החלה להרים משקולות. מאז היא ירדה 46 קילוגרמים.

"היום אני מברכת על הבגידה הזו, כי אם זה לא היה קורה – הייתי נשארת באותו מצב לתמיד. התפללתי הרבה זמן שהחיים שלי ישתנו, והתפילה שלי נענתה. אמנם לא סדרך שרציתי, אך קיבלתי הזדמנות שנייה והתחלה חדשה, ואני מברכת על כך. זה שינה את כל חיי. אחרי כל אימון הייתי בוכה, אך החלטתי שמה שקרה לי לא יגדיר אותי, ושאני חייבת לעשות זאת בשבילי ובשביל בתי", מספרת.

 

Happy Thursday Fam!!!! Time for some real talk … the last couple of months I've been dealing with some things physically and I haven't been feeling like I'm on my A game. I took a little time off from the gym to try and rest a knee injury and not being able to do what I want in the gym has been frustrating but moral of the story … That's Life 🤷🏻‍♀️ I've gained about 6 lbs and although it doesn't seem like a lot when you lose muscle mass and gain body fat the scale isn't that accurate but I feel it and it doesn't feel good. 😑 Here's the thing though … I used to think I could lose weight and once I was done I could go back to doing and eating like I used to and voila that's it … WRONG. For those of us who aren't naturally slender or who maintaining your weight doesn't come natural this is something we will always deal with. The key is DONT GIVE UP 🙅🏻 once you're feeling overwhelmed it's easy to just say screw it I'll start again next month and the next and then it's months or years later and you're back where you started. Don't do it! You will have ups and downs and that's ok it's NORMAL to be in a schlump just don't make it your new permanent place of residence. Schlump over time to GET IT!!! 👊🏼 ——————————————– #21dayshakechallenge #lightthematch #alwaysinpursuit #noquitters #joinmyteam #Herbalife #herbalife24 #queenb #getfitnowaskmehow #relentless #fitmom #fitchick #girlswholift #momswholift #motivation #noexcuses #bestlifeever #consistency #fitness #fitspo #weightloss #transformation #bodyafterbaby #wellnesscoach #fueledbyherbalife #boss #mommymakeover #weightlosstransformation #beforeandafter

A post shared by Betsy Ayala ⬇️ 105 LBS (@queen_b_b) on Apr 13, 2017 at 8:08am PDT

בסטי מגלה שהיא נאבקה במשקל מגיל 13, "תמיד הייתי הילדה השמנה, לא נהגתי להתאמן והאוכל היה התרפיה שלי. זה היה מעגל קסמים שהייתי צריכה לשבור. לא התמודדתי עם הבעיה עצמה ופניתי לאכול, מה שהעציב אותי רק יותר".

עכשיו, היא מספרת שהיא השתנתה לחלוטין. "אני אדם אחר היום פנימית וחיצונית. הייתי אדם שלילי והיום אני חיובית, נמרצת ושמחה יותר. אני יודעת שאני מסוגלת להכל, ושמחה שאני משמשת דוגמה טובה לבתי הקטנה", היא אומרת.

בסטי לא שמרה טינה לאקס שלה, והיא מעידה שהם ביחסים טובים מאד. "לקח לי זמן להגיע למקום של מחילה וסליחה, הבנתי שזה לא היה קשור בי – אלא רק בו". את ההשלמה שלה היא תולה במסע העצמי שעברה.

נושאים קשורים: