הזמר החרדי ישי לפידות פרסם היום (שני) בשעות הצהריים פוסט מצמרר על פטירת בתו של חברו הקרוב, הזמר ישראל ג׳רופי, שנלחמה במחלת הסרטן ולא יכלה לה. בנוסף, סיפר על המעשה המדהים של בתו, שהשאיר אותו מרוגש עד דמעות.

 
"במהלך המחנה של 'זיכרון מנחם' בלונדון לפני כשנה, הגענו אל הלונה פארק הגדול בבריטניה. מתנדבי העמותה, המלאכים הצעירים שליוו את הילדים החולים, התפזרו ברחבי הפארק עם ילדי המחנה לנצל כל אטרקציה משובבת הנפש. הילה, הבת שלי – שהתלוותה אלי אל אותו מחנה מדהים ומרגש – סימנה את דוכן ה'קליעה למטרה'", סיפר לפידות בתחילת הפוסט שלו.

בהמשך הסטטוס כתב לפידות על המחווה המרגשת של בתו למען הילדה הדר: "כמו רבים מהילדים גם היא חשקה בבובת הענק הוורודה שיקבל כל מי שמצליח להפיל שלושה פחיות עם כדור גומי. בחסדי ה׳ ונפלאותיו הצלחנו בעזרתו של עמירן 'בעל הקולע' המתוק להגיע להישג האולימפי ולזכות בבובת הענק ולא הייתה מאושרת מהילה בכל הפארק. לקראת ערב, באוטובוס בדרך למלון, אני מבחין כי הילה נטולת בובה.

"חרד ודואג ניגשתי אליה. 'הילה שכחת את הבובה בפארק?', שאלתי. היא הרימה אלי מבט גאה: 'אבא, הדרי הסתכלה עלי בכזה מבט מבקש, שהבנתי שאם הבובה תישאר אצלי, כבר לא יהיה לי כיף. נתתי לה את הבובה הוורודה'. יש רגעים בחייו של אבא שהוא כל כך גאה בילדה שלו, שכל האושר והנחת בעולם מתרכזים למקום אחד וכמו חובטים בו".

לפידות, שהתרגש עד דמעות מהמעשה של בתו הילה, טען בפוסט שלו: "הבטתי בהדרי הקטנה – ביתו של ישראל ג׳רופי חבר ואח – שנלחמת במחלה האיומה כבר שנים לא מעטות והבנתי את הילה. מי זה יכול לעמוד מול נתינת אושר שכזו לילדה שמבלה ימים ושבועות בחדרי הניתוחים ובמחלקות הקשות של האונקולוגיה? שתי בנות שמחות ואבא מאושר אחד ישבו שם באוטובוס הירוק של 'זכרון מנחם' שעשה את דרכו למרכז לונדון".
 

"סיבלה של הלוחמת הקטנה תם". ישי לפידות (אמיר מאירי )

בסיום הפוסט שלו כתב לפידות על מותה של הדר הקטנה, היום בבוקר: "התבשרנו כי הדרי הקטנה עלתה בסערה השמיימה. סיבלה של הלוחמת הקטנה תם. בבית נותרו ההורים ובני המשפחה האבלים, וגם בובה וורודה וענקית שמחכה להדרי שתשוב".

הגולשים הגיבו בהתרגשות לפוסט של לפידות. "פוסט מרגש ומצמרר, עצוב כל כך. ואיזו ילדה מהממת הילה ואיזה נתינה", טענה העוקבת טלי והגולשת מיטל הוסיפה: "וואו איזה פוסט מרגש. הבת שלך מהממת זכית. והדר המתוקה ז"ל תשמור עלינו מלמעלה ת.נ.צ.ב.ה עצוב".