"הצבא הישראלי הוא אחד הצבאות הטובים בעולם. האנושיות המקצועיות הערכים שמקנים לכל חייל וחיילת הם מהטובים בעולם", כך כתבה היום (ראשון) כוכבת "האח הגדול" אביבית בר זוהר, בשפה האנגלית והעברית, לכ-76 אלף עוקביה ברחבי העולם בחשבון האינסטגרם שלה – לרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.

לפוסט שלה צרפה בר זוהר תמונה של חיילי צה"ל מחובקים ומתייפחים על קברי חבריהם לנשק.
 
"היום זהו יום עצוב למדינת ישראל", הבהירה בר זוהר והוסיפה כי "זהו יום שבו אלפים מחיילנו הטובים נהרגו או נרצחו בפעולות האיבה והטרור על ידי טרוריסטים ופיגועים שונים למיניהם. את היום הזה אנו היהודים ועם ישראל כאחד מקדישים אותו להם, על הנתינה ההקרבה המצוינות שכמעט לא רואים בשום צבא בעולם".

כוכבת הריאליטי כתבה אף כי "זהו יום אבל למשפחות שלהם, אשר נאלצו לספוג אובדן של ילד או ילדה אשר נקטפו בעודם צעירים. בואו נרכין ראש ונבין את המשמעות הגדולה והעצומה של היום הזה".
 

"כל מה שאתם רואים בחדשות בטלויזיה אצלכם זה שקר". אביבית בר זוהר (צילום: יהונתן שאול)

בהמשך דבריה פנתה "לכל העוקבים שלי בעולם מספרד, מאיטליה, מארצות הברית ומשאר המדינות" וטענה כי "אני מסבירה לכם שזהו יום מאוד חשוב ועצוב למדינת ישראל. לא לפלסטין, כי לא קיימת מדינה כזאת. כל מה שאתם רואים בחדשות בטלויזיה אצלכם זה שקר.

"אף פעם לא הייתה מדינה בשם פלסטין ואף פעם לא תהיה. זוהי המדינה שלנו וחיילים אלה הקריבו את גופם ונשמתם למען המדינה הזאת. בואו נרכין ראש. שלעולם לא תדעו צער כזה".

נושאים קשורים: