הפדחת של טראמפ נמצאה במוקד תשומת הלב גם לפני שהוא הועמד מטעם המפלגה הרפובליקאית למרוץ לנשיאות של ארצות הברית. היו שטענו כי הרעמה הבלונדינית שלו היא פאה, הרשת חגגה במגוון ממים יצירתיים שבנתה על ראשו, אך כעת הספרית שלו לשעבר חושפת את האמת מאחורי סודות הטיפוח של שיערו.
 
עוד כותרות ב-nrg:
בת ה-19 חיה בתוך קערה מפלסטיקסיור נשיאותי: צפו בכישרון החבוי של מישל אובמהכל התכנים הכי מעניינים – בעמוד הפייסבוק שלנו

הספרית, אמי לאש בת ה-52, עבדה עם טראמפ בעונות המוקדמות של תוכנית הריאלטי "המתמחה", שם היא גילתה כי מדובר בשיער טבעי לחלוטין. לאש סיפרה לאתר "מירור" הבריטי כי היא הופתעה לגלות כי היא מתקשה לסרק את שיערו, שכן הוא היה "מוצק וסבוך" בשל השימוש התדיר של טראמפ בג'ל שיער.

טראמפ מבקש שימשכו בשיערו, לפני כשנה. צילום: רויטרס
 

"היה לו שיער ארוך מאוד והוא היה מסדר אותו לעצמו. זה באמת השיער שלו ואין לו השתלת שיער", אמרה לאש. לדבריה, היה לה ברור כי הוא מדלג על טיפול בסלוני יופי מקצועיים, וצובע ומספר את שיערו בביתו.

"כשהסתכלתי מאחורי השיער שלו, יכולתי להבחין כי ספר לא היה זה שסיפר אותו. זה היה מפחיד, זה היה גזור פשוט בקו ישר, והצבע לא היה עקבי. בטח אישתו או בתו עשו זאת". 
 

יתחיל לסרק לאחור? טראמפ (צילום: AP)

עם זאת, לאש מודה כי היא מוצאת את העובדה שתספורתו לא השתנתה מאז 1980 כ"מטרידה". "אני לא אוהבת את זה שהוא מפחד משינויים". עם זאת, טראמפ הצהיר לאחרונה כי הוא ישנה את תסרוקתו אם ייבחר לנשיאות; "אולי אסרק את שיערי לאחור", הוא הציע.

עם זאת דעתה של לאש על טראמפ נשארת שלילית: "הוא סקסיסט ופלרטט איתי בזמן העבודה, וציפה שאצחקק מהבדיחות שלו".

נושאים קשורים: