אנטוניו קרלוס אורטגה סיכם את תנאיו כמאמן נבחרת ישראל בכדוריד. בתקופה האחרונה ניהלו ראשי איגוד הכדוריד מו"מ עם המאמן הספרדי, כולל ביקור בדנמרק, שם הוא מאמן את קבוצת קולדינג המקומית, ששיחקה נגד מכבי ת"א בגביע ‭ .EHF‬

אורטגה, יליד מלאגה, שיחק ברוב הקריירה שלו בברצלונה והיה הקפטן שלה. כמאמן הוא עבר בליגה ההונגרית ובקבוצה הדנית שאותה הוא מאמן כעת.

ל"ישראל היום" נודע כי אורטגה אמור להרוויח את הסכום הגבוה אי פעם למאמן כדוריד בישראל: לא פחות מ-120 אלף דולר נטו לעונה, לא כולל דירה, רכב צמוד ומענקים. עם כל התוספות, עלות המעביד של אורטגה אמורה לעמוד על קרוב למיליון שקלים. לשם ההשוואה, מאמן ישראלי בכיר מרוויח 15 אלף שקלים בחודש.

אף שההצעה שעליה סוכם עם הספרדי נמוכה מהצפוי, באיגוד הכדוריד כבר קמו כמה מתנגדים לעיסקת הענק בטענה שגם כך סיכוייה של ישראל להעפיל לטורניר גדול קטנים עד לא קיימים, ועדיף לנתב את הכסף למקומות אחרים.

היום ייערך משחק מספר 2 בסדרות חצי הגמר: הפועל ראשל"צ תארח את מכבי ת‭,20:50) א"‬ נחלת יהודה – שידור ישיר בערוץ הספורט‭;(‬ הצהובים מולי כים ‭ 0:1‬ בסידרה. במשחק השני ייפגשו א.ס רמה"ש ומכבי ראשל"צ; לאורחים מעיר היין יתרון ‭ ,19:30) 0:1‬ אורנים – שידור ישיר באתר האינטרנט של איגוד הכדוריד‭.(‬

אתמול: אס"א ת"א ניצחה ‭ 19:31‬ את מ.כ ב"ש והבטיחה עונה נוספת בליגת העל.

נושאים קשורים: