השר לביטחון פנים גלעד ארדן תקף את ח"כ אראל מרגלית (העבודה) על תמיכתו במחבלים שובתי הרעב בכלא. "הכל כשר אצלו במסגרת הקמפיין", כתב ארדן בטוויטר, "גם הזדהות עם מחבלים רוצחים אל מול ממשלת ישראל".

ארדן הוסיף: "אראל (קיבינימט) מרגלית נפגש עם מי שפועל להחרמתנו (רג'וב) ויחד איתו תוקף את רה"מ ואותי ותומך המחבלים שרצחו מאות ישראלים. גאה להיות שמאלני? אני מכיר שמאל ישראלי שפוי. אראל מרגלית כנראה אינו כזה".

ח"כ מרגלית ורג'וב:
 


ח"כ מרגלית המתמודד לראשות מפלגת העבודה נפגש אתמול עם בכיר פתח' ג'יבריל רג'וב ברמאללה. הוא תקף את נתניהו וארדן בשל שביתת הרעב של האסירים הביטחוניים בכלא הישראלי: "נתניהו וארדן מתעלמים מהמלצות שב"ס ומדליקים את השטח על שטות כמו התקנת  טלפון ציבורי לאסירים. אלה לא מנהיגים. אלה פירומנים חסרי אחריות".

ח"כ מרגלית הציג בפני רג'וב ואנשיו פרויקט כלכלי להקמת שלושה אזורי תעשיה משותפים לישראל והרשות הפלסטינית והדגיש כי "יש לבנות מחדש את האמון בין שני העמים. נתניהו דאג להרוס את האמון שהיה פעם, ואנחנו נשקם חזרה. הציבור הישראלי חייב להבין כי אין דבר כזה הסדר אזורי ללא הסכם פוליטי ומדיני בין ישראל והפלסטינים , זוהי הליבה – ואי אפשר להתעלם מזה". עוד הדגיש כי "הסדר עם הפלסטינים הוא אינטרס אסטרטגי למדינת ישראל. הגיע הזמן להפסיק לפחד ולדבר על שלום".

מרגלית הגיב להאשמות השר ארדן: ״אני מציע לשר ההסלמה וההצתות הפיקטיביות גלעד ארדן, לא להפריע למי שמנסה למצוא פתרונות לבעיות שהוא יוצר. ושלא ינסה  להאשים אותי בשמאלנות, אני מודה וגאה בכך״.