מכבי חיפה תתארח מחר במושבה אצל מכבי פ"ת בידיעה שרק ניצחון ישאיר את הכרטיס לאירופה בהישג יד, אם כי בכרמל יודעים שהסיכויים לסיים במקום שמוביל לאירופה אינם גבוהים לנוכח התוצאות בפלייאוף העליון עד כה.

המאמן גיא לוזון צפוי לבצע גם הפעם שינויים בהרכב, ואיסמעיל ריאן, שפתח כמגן ימני במשחק האחרון, יחזור לספסל וגארי קגלמאכר יוסט לעמדה הזו. בחלק הקדמי לוזון מתלבט אם להמשיך עם אלירן עטר ועומר דמארי בצוותא או לעלות עם הרכב זהיר יותר.

המאמן התייחס אתמול לשינויים הרבים שקבוצתו תבצע בקיץ והבהיר: "אני מבין במאת האחוזים מה הבעיות, מה אפשר לשפר ומי השחקנים שנביא מבחוץ כדי לשפר את המערכת. בכל קבוצה, ברגע שאנשים מסוימים לא מביאים קבלות ראויות דואגים להחליף אותם, וזה לא משנה אם זה המאמן או מישהו אחר‭."‬

היריבה מהמלאבס מגיעה למשחק אחרי חמישה הפסדים רצופים, ואחד משחקניו של קובי רפואה אמר: "אנחנו חייבים להתעורר ולהתחיל לנצח, אנחנו לא רוצים שיזכרו לנו מהעונה הזאת את ההפסדים המעצבנים בפלייאוף."‬

פ"ת תחסר מחר שניים מהשחקנים החשובים שלה – דור אלו וגיא מלמד. הראשון סובל מפציעה בברכו ועשוי לצאת בקרוב לניתוח, ואילו החלוץ סובל מכאבים בשרירי הבטן וייתכן שיעבור ניתוח בקע. "נראה ששניהם לא ישחקו העונה", אמרו בפ"ת.

הבלם אליסון דוס סנטוס, שחזר השבוע מהשעיה אחרי התקרית עם לירוי צעירי, צפוי לפתוח בהרכב אף שהוא עשוי לעבור לחיפה בתום העונה. גם מנור סולומון הצעיר עשוי לפתוח.

נושאים קשורים: