יצאו לדרום: שחקני מכבי ת"א והצוות המקצועי של המועדון סיירו היום במפעל HP בקריית גת, אצל נותנת החסות הראשית של המועדון. 

במהלך הביקור התייחס המאמן ליטו וידיגאל למשחק הצפוי לצהובים בשבת מול בית"ר ירושלים ואמר: "האינטנסביות שמחכה לנו בשבוע הקרוב מלווה אותנו כבר חודשיים שאני פה ככה שזה לא משהו יוצא דופן. זה חלק מכדורגל. אנחנו ממשיכים להתייחס לכל משחק בפני עצמו ולהתכונן רק למשחק הבא. המשחק נגד ב"ש ממש לא בראש מעייני. נכון לעכשיו ועם הפער בצמרת אנחנו חייבים להתמקד כרגע רק במשחק הבא. צריכים לנצח ורק אחרי זה להתייחס למשחק שאחריו".

על בית"ר ירושלים אמר המאמן הפורטוגלי: "אנחנו מתכוננים למשחק מול יריבה טובה עם שחקנים איכותיים. כל משחק נגדם קשה. ניצחנו אותם במשחק חצי גמר הגביע אבל אז גם שיחקנו מעולה. בשלושת המשחקים האחרונים אנחנו מתחילים להשתפר אבל יש לנו עוד מה לשפר. בלי קשר זה יהיה משחק שונה ואנחנו נתכונן אליו. אין קשר בין המשחק הזה לקודמו".

וידיגאל התייחס גם ליכולת שמפגינה קבוצתו במשחקים האחרונים ואמר: "אני תמיד רוצה יכולת טובה יותר. אני יודע שזה אפשרי אבל יש לנו הרבה עבודה וצריך זמן בשביל זה. כמובן שקודם כל אנחנו רוצים לנצח אבל חשוב לנו גם לנצח עם יכולת טובה ואני חושב שבמשחקים האחרונים אנחנו עושים את זה ואני מקווה שגם במשחק הקרוב נעשה את זה ככה".

נושאים קשורים: