הערב יורד ובני הזוג שלכם כבר מתכוננים במתח לעוד לילה ללא שינה בגלל הנחירות שלכם? גם אתם מתוסכלים ולא יודעים מה עוד אפשר לעשות?

ראשית, כדאי שתדעו שנחירות הן לא רק מטרד סביבתי קשה. הן גם גורמות לנזק בריאותי משמעותי, הפוגם קשות באיכות החיים במשך היום. בנוסף, הנחירות עצמן עלולות לנבוע מבעיה בריאותית רצינית ולגרום גם לדום נשימה בשינה. לכן – אם בלילה “הבית רועד” מנחירות, כדאי שתבדקו את מקור הבעיה, ובכל מקרה – מומלץ שתמצאו פתרון מהיר.

לפרטים נוספים לחץ כאן

במשך השנים ניסו לפתח פתרונות שונים על מנת להקל את מעבר האוויר בלילה לדרכי הנשימה. אלא שרוב הפתרונות האלה הם מסורבלים, לא מטפלים במקור הבעיה וקשה לאמץ אותם לאורך זמן.

רגע לפני שאתם מרימים ידיים, כדאי שתכירו את השיטה המהפכנית, ששינתה ללא הכר את חייהם של אנשים רבים שכבר התייאשו מלמצוא פתרון:

NightLase – טיפול לייזר חדשני בנחירות ובדום נשימה בשינה. זהו טיפול לא פולשני וללא כאבים, שייחודו בכך שהוא מטפל במקור הבעיה, מצמצם אותה באופן משמעותי ובמקרים רבים אף פותר אותה לחלוטין.

הטיפול ב-NightLase מתבצע באחת ממרפאות  Sun Clinic ברחבי הארץ – רשת מרפאות לרפואת איכות חיים, המתמחה בטיפולי לייזר למעלה מ-200 שנה. טכנולוגיית NightLase הייחודית, המתבצעת ב-Sun Clinic, פותחה על ידי חברת Fotona האירופאית, הוכרה כפטנט ונבחנה במחקרים רבים, שאחד מהם אף פורסם ב"Journal of Laser and Health" היוקרתי. הממצאים הראו כי בתום סדרת הטיפולים חל שיפור של עד 96% ביכולת הנשימה של המטופל.

איך זה עובד? קרן הלייזר מופנית היישר לחיך המטופל, מכווצת אותו, מרימה אותו ומחזקת אותו וכך פותחת את מעבר האוויר לדרכי הנשימה. זהו טיפול אמבולטורי פשוט, האורך כ-15 דקות, ומיד לאחריו המטופל חוזר לביתו ולשגרת חייו ללא צורך בפרק זמן נוסף להתאוששות.

הרופאים המבצעים את הטיפול הם מומחים מהשורה הראשונה בארץ, בעלי תארים מתקדמים וכ-30 שנות ניסיון בתחום טיפולי הלייזר.

ד”ר ליאוניד חוברס, מומחה למחלות אף אוזן גרון וכירורגיה ראש צוואר, רופא מומחה ב-Sun Clinik, מדגיש:

“חשוב מאוד לדעת שמלבד המטרד הסביבתי לבני הבית, נחירות גורמות לנזק בריאותי רב: עייפות כרונית, פגיעה בזיכרון לטווח קצר, ירידה ברמת ההורמון טסטוסטרון ובכך לפגיעה בתשוקה המינית, כאבי ראש, מתח, חוסר ריכוז,  ואפילו הזיות”.

מהו הגורם המרכזי לבעיית הנחירות?

“ה’אשם’ העיקרי לנחירות ולדום נשימה בשינה הוא החיך הרך, שבמשך הזמן מתרופף, מאבד את גמישותו ו’נופל’ פנימה. בכך הוא סוגר חלקית את כניסת האוויר עד שנוצר מצב של רטט שגורם לרעש. במצב קשה יותר, החיך סוגר כמעט לגמרי את כניסת האוויר וגורם לדום נשימה בשינה – מצב מסוכן, שבמקרים מסוימים עלול אף לגרום למוות”.

מהו היתרון של הטיפול בלייזר?

 NightLase” היא שיטה חדשנית, העושה שימוש בננו טכנולוגיה ומטפלת במקור הבעיה – החיך הרך. קרן הלייזר יוצרת בחיך הרך מעין חורים זעירים, פי אלף פחות ממיקרונים,  וכך גורמת להתכווצותו ופותחת את מעבר האוויר. קרן הלייזר מכווצת גם את הדופן האחורית של הלוע ואת בבסיס הלשון, ובכך פותחת באופן מיטבי את מעבר האוויר. בנוסף, הטיפול בלייזר מחזק את הקולגן בחיך הרך והנוקשה, ובהשפעת הטיפול הרקמות בחיך מתחילות לייצר קולגן חדש! כך התוצאות נשמרות לאורך זמן ממושך”.

הטיפול בטכנולוגיית הלייזר מתבצע כארבע פעמים לאורך שלושה חודשים. כאמור, הטיפול אינו פולשני, ללא כל תופעות לוואי וללא כאב. “שיפרנו את המתודיקה האירופאית,” מסביר ד”ר חוברס, “בכך שהתאמנו את עוצמת קרן הלייזר לסף הכאב האישי של המטופל, כך שהטיפול אינו מלווה כלל בכאבים”.

התוצאה: שיפור מיידי בבריאות ובאיכות החיים.

ח’ (השם שמור במערכת) מספרת: “לפני כמה שנים התחלתי לסבול מנחירות, ובעלי סבל מאוד יחד איתי. לפעמים הייתי נשארת ערה במשך הלילה, מרוב בושה ומתך רצון לא להפריע לו. אבל גם כשהייתי נרדמת, קמתי תמיד עייפה והיה לי קשה לתפקד ולהתרכז. חשבתי שהדבר קשור לעובדה ששמנתי קצת, אבל גם כשרזיתי שוב, הבעיה נמשכה. ניסיתי כל מיני מכשירים ומדבקות, וזה כמעט ולא עזר, מה גם שהדבר גרם לי אי נוחות רבה.

 יום אחד קראתי על שיטת ה- NightLase ומיד פניתי ל- Sun Clinic. קיבלתי ייעוץ מקצועי וקשוב ביותר, עברתי סדרת טיפולים בלייזר, בלי כאבים, בלי לעצור את חיי, והנחירות פסקו כמעט לגמרי. אני כבר לא עייפה, שמחת החיים והאנרגיה חזרו אלי וכל האווירה בבית הרבה יותר נינוחה. אולי זה נשמע כקלישאה, אבל פשוט זכיתי בחיים חדשים”.

לפרטים נוספים לחץ כאן