מעוניינים למצוא תחפושת מקורית – כזו שתסייע לכם לקטוף את פרס התחפושת המקורית ביותר במסיבת התחפושות בה תחגגו? במידה שהתשובה חיובית כדאי שתציצו ברשימה הבאה שחשפה היום (ג') גוגל ישראל. הרשימה מציגה את התחפושות החמות ביותר השנה על ידי הישראלים לפי מנוע החיפוש, ולפיה חמש התחפושות הפופולאריות ביותר הן: אינדיאנית, חד קרן, מואנה, הארלי קווין וסמי הכבאי.

10 התחפושות הבאות ברשימה הן: טווס, ברבור שחור, פיראטית, שלד, הודית, באטמן, וונדר וומן, רוקיסטית, שוטר, שטן.
 
בשנת 2016, חמש התחפושות הפופולאריות ביותר היו (בסדר יורד): שי חי, אינדיאנית, אלזה, חד קרן ומיניון. השינויים העיקריים בין רשימות התחפושות המבוקשות ביותר הן כניסתן של מואנה הנסיכה החדשה של דיסני והארלי קווין, כוכבת קומיקס שזוכה לעדנה מחודשת בזכות הסרט 'יחידת המתאבדים' שיצא בקיץ האחרון.

כוכבת על נוספת שהתברגה לרשימה היא וונדר-וומן, לא מעט בזכות העניין שייצרה גל גדות, הכוכבת הישראלית שנכנסה למגפיה האדומות. הבדל מהותי נוסף הוא הירידה בעניין בתחפושת אלזה שכיכבה ברשימה של שנת 2016 ונעדרה לחלוטין מהרשימה השנה. גם מקומם של כוכבי הריאליטי נפקד מהרשימה, אחרי שבשנה שעברה כיכב שי חי במקום הראשון.
 
הצעות התחפושות של יוטיוב
עדיין לא התארגנתם על תחפושת? התחפושת לא הגיעה מחו"ל? יוטיוב מציעה שלל סרטוני DIY (Do It Yourself) שמדריכים אתכם צעד צעד בדרך לתחפושת הנכספת. הנה סרטונים מומלצים, לשימושכם: costumeאו איפור לפורים. ועוד: חד קרן ילדות, ומבוגרות, הארלי קווין, אינדיאנית מסובך ופשוט, וונדר וומן.

נושאים קשורים: