תחנת הרדיו המצליחה בישראל ממשיכה לגדול: גלגלצ מרחיבה את נוכחותה במרחב הדיגיטלי ומשיקה שש תחנות מוזיקה חדשות, זאת על רקע הסערה המתחדשת בעניינה. לתחנות החדשות, פרויקט שהוביל רמ"ט גלצ אודי ירושלמי, ניתן להאזין באמצעות היישומון (אפליקציה) של גלגלצ וגלצ ובאתר. לאלו שהאפליקציה מותקנת במכשירם, יש לעדכן את גרסתה על מנת ליהנות מהמבחר החדש.
 
בדומה לרדיו המוכר, תחנות הרדיו החדשות של גלגלצ משמיעות בכל שעה רצף שירים חדש, מגוון ודינמי – זאת בניגוד לרשימות השמעה קבועות שמנגנות את אותם השירים באופן מחזורי. המאזין יכול לבחור את הז'אנר המועדף עליו ולהאזין לתחנת רדיו מתחדשת באופן בלתי פוסק, אשר עורכים אותה עורכי המוזיקה של התחנה הצבאית. התחנות ישדרו החל מהיום (ג') לאורך כל היום, ללא חדשות, דיבורים, עדכונים, או הפרעות.

מפקד גלצ ירון דקל ומנהל גלגלצ נדב רביד, מסרו כי: "התחנות החדשות שהשקנו היום הן נדבך נוסף בשירות שאנו מציעים לציבור המאזינים הגדול של התחנה. ההווה והעתיד בדיגיטל, ואנו מציעים עכשיו את כל האיכויות של גלגלצ, במוצר חדש שמתאים לכל אחד לפי העדפתו המוזיקלית וללא הפרעות – רק מוזיקה מצוינת שתלך איתו לכל מקום ובכל עת. נמשיך להוביל גם בדיגיטל ולהיות תחנות המוזיקה הפופולריות והרלוונטיות ביותר". 

כאמור, שש התחנות החדשות יציעו שישה סגנונות מוזיקליים שונים, כאשר אחת מהתחנות תישא את שם המותג הוותיק של התחנה "סופשבוע רגוע". יתר התחנות: להיטים חמים, גל עברי, ים תיכוני, רוק קלאסי ואלטרנטיבי.

בשורת התרחבות גלגלצ במרחב הדיגיטלי מגיעה יומיים לאחר ששר האוצר משה כחלון שלח מכתב לשר הביטחון אביגדור ליברמן, בו הוא ביקש לבחון מחדש את שיקולי ועדת הפלייליסט של גלגלצ. המכתב הועבר בעקבות חשיפת מכתבו של הזמר דוד ד'אור למנהל גלגלצ ב"ישראל היום", ובו הלין על התנהלות בחירת התכנים בתחנה.

גם שרת התרבות, מירי רגב, שכבר יצאה בעבר נגד התחנה, שלחה מכתב משלה: "נכון ויפה שעה אחת קודם לחולל שינוי אמיתי בגלגלצ. העם רוצה להכיר ולשמוע דברים נוספים ולא רק את הסגנון של הנערים מיפו. המצב הנוכחי הוא בלתי נסבל ולא אוכל לעבור על כך לסדר היום".

בגלגלצ בחרו שלא להגיב לדברים, אך הופתעו לקבל את המכתב, מאחר שד'אור משדר בגלי צה"ל את התוכנית "ציפורי לילה" אחת לשבועיים.