אשת התקשורת אמירה בוזגלו מצטרפת לתחנת "רדיו דרום" (FM97/95.8) ותגיש את מגזין הבידור היומי "באה בטוב" בימים א'-ה' החל מהשבוע הבא, 5.3.17 בשעה 16:00. מיכל שם טוב, מי שהגישה והחזיקה את הרצועה עד כה, קודמה לסמנכ"לית רדיו דרום ומנהלת 101.5FM.

לאה שנירר וחנוך דאום מברכים את אמירה בוזגלו על המינוי החדש:
 


"באה בטוב" היא אחת מהתכניות הפופולריות ברדיו דרום. התכנית עוסקת באירועי היום בתרבות ובבידור, לצד פינות קבועות. בוזגלו היא גיוס נוסף של התחנה הדרומית כחלק ממתיחת פנים בלוח השידורים והשקת רצועת השידורים החדשה לצעירים בימי חמישי בערב.

בוזגלו (36) נולדה ומתגוררת בתל-אביב ומגישה כיום את התכנית היומית "מחוץ לבועה" בערוץ 10. בתחילת דרכה שימשה כעורכת וכמפיקה של "תכנית הערב עם שי ודרור" ברדיו תל אביב 102FM ולאחר מכן שידרה בתחנות רדיו אזוריות נוספות כשבמקביל, ערכה תכניות טלוויזיה. בנוסף, כיכבה בדוקו-ריאליטי "בקרוב אהבה". נוסף על תפקידיה על המסך, בוזגלוהיא גם שם דבר מאחורי הקלעים של הטלוויזיה וידועה כאחת מהמלהקות המובילות בישראל.
 
אמירה בוזגלו: "לצד הגשת 'מחוץ לבועה' בערוץ 10, אני שמחה ונרגשת לחזור ולשדר ברדיו, הפלטפורמה בה התחלתי את דרכי המקצועית. אני גאה להצטרף לבמה המכובדת של רדיו דרום. אני רוצה להודות לבעלים צביקה שלום, יוסי סבן והמנכ"ל דוד יוסוב על האמון, ובטוחה שיהיה כיף ומעניין מאד כל יום".