נתחיל בזה: אם אין לך לפחות אקס אחד שאת מתביישת שיצאת איתו – את שקרנית. לכל בחורה, בין אם היא ישראלית, בריטית או אסקימוסית, יש גבר (או אפילו כמה) שהיא הייתה בטוחה שהוא גבר החלומות – עד שנפרדה ממנו וגילתה שהוא היה הכל חוץ מהאביר על הסוס הלבן.

אז הנה הם, במצעד שובר לבבות, עשרת הגברים שלא פלא שנפרדת מהם, ושכדאי לשמור מהם מרחק בטוח. ואם את מוצאת ברשימה תיאור של בן זוגך הנוכחי – אולי כדאי שתעשי קצת חושבים עם עצמך.
 

לפעמים עדיף לבד. המחשה (שאטרסטוק)

1. זה שרוצה להיות שחקן

מצד אחד, כל כך הרבה דרמה. ומצד שני, הוא בטח עדיין ממלצר. לא חשוב איך מסתכלים על זה, טוב שהתקדמת הלאה. כמה דיוות אפשר במערכת יחסים אחת? זה התפקיד שלנו.
 

2. זה שהתחיל לגדל זקן היפסטרים

גברים יקרים, זה לא מביך אתכם להראות כמו פס יצור של אותו בן אדם? כולכם נראים אותו הדבר, והולכים כמו עיוורים אחרי טרנד מטופש (ושוב, זה התפקיד שלנו). תאמינו לי שאף בחורה לא רוצה שהגבר יבלה יותר זמן ממנה מול המראה כל בוקר.

3. הבוגד

באמת שאין צורך להרחיב, נכון?

4. זה שמחובר מדי לאמא שלו

איזה חמודים הגברים האלה שעדיין ילדים של אמא, נכון? לא. זה מביך! ומעיק ומטרחן. ולא פלא שנפרדת ממנו, כי ממש לא כיף להתחרות על תשומת הלב עם אישה בת 50. הגיע הזמן להגיד את זה אחת ולתמיד: אמא לא אמורה לקנות לבן שלה תחתונים אם הוא מעל גיל 20.
 

5. המצ'ואיסט

אין מה לעשות, נשים נמשכות לגברים מצ'ואיסטים. החוכמה היא לדעת מתי לעזוב. מקווה שכולכן עזבתן את שלכן, ואם עדיין לא – אין זמן טוב יותר מההווה.

6. זה שטוב רק על הנייר

בחור מבית טוב, בוגר תואר מפוצץ כלשהו באוניברסיטה. יש לו המון חברים, כסף וחיוך מיליון דולר. אבל שם זה נגמר. וניסית, באמת שניסית לתת לזה צ'אנס. אבל עם נייר לא נכנסים למיטה.

7. החכם מדי

הוא יותר חכם ממך. הוא יודע את זה, את יודעת את זה, ובעיקר הוא לא שוכח להזכיר לך את זה. בכל הזדמנות. מילא אם הוא היה חכם בקטע חמוד ומלמד ומפרה ומעשיר, אבל לא. הוא חכם בקטע של – איזה מזל שנפרדתם כי הוא סתם מתנשא עם כל השכל הזה שלו, ומי רוצה להרגיש טיפשה כל החיים.
 

8. זה שלא סגור עלייך

אולי הסוג הגרוע מכולם, יחד עם ההוא שלא סגור על עצמו (ראי להלן סעיף 9): הוא לא מכיר אותך להורים, לא מכיר אותך לחברים, נעלם לפרקים. הוא מאמלל את שניכם, ואת משום מה נשארת שם. הוא כן רוצה, הוא לא רוצה, הוא אולי רוצה. שילך לעשות טובות למישהי אחרת. *טריקת דלת*

9. זה שלא סגור על עצמו

הוא רוצה הכל ולא רוצה כלום. כולו מבולבל ומושך אותך למטה יחד איתו. קופץ מחלומות גדולים לרביצה על הספה. הסוף ידוע מראש.

10. זה שטוב רק לדבר אחד

 עם כל הכבוד לסקס, ויש כבוד, זה לא מספיק כדי להחזיק מערכת יחסים. אז אם סקס זה כל מה שיש לו לתת לך, לא פלא שנפרדת ממנו.

ואם אחרי הרשימה הזאת נדמה לכן שלא נשארו גברים נורמלים בעולם, אז אתן ממש טועות. צאו, חפשו ובעיקר – תאמינו בעצמכן. מגיע לכן הרבה יותר.
 

נושאים קשורים: