כמעט אף אחד לא טוב בפרידות.לא כשנפרדים מאיתנו, ובוודאי לא כשאנו נאלצים להיפרד מאחרים. אבל עד שהרגע הנוראי הזה קורה – ישנם כמה רמזים מקדימים. הם אמנם לא ירככו את המכה, אבל לפחות לא ישאירו אתכן בהלם מוחלט כשזה יקרה.
 

1. המנוי אינו פנוי לאהבה

פעם הוא היה עונה לך אחרי שני צלצולים, מסמס לך בחזרה שתי דקות אחרי שהיית מסמסת לו משהו – ותמיד היה מקפיד לדבר איתך בטלפון.

אם פתאום כמות ההודעות שהוא שולח לך ירדה משמעותית והוא בקושי מגיב אלייך בהודעות, שלא נדבר על כמה זמן לוקח לך לחזור לטלפונים שלך – זה סימן ראשון שמשהו לא בסדר והבחור שלך מתרחק ממך.
 

2. לא נשאר לישון

פעם הוא לא היה צריך כרית ושמיכה, כי מי צריך כרית ושמיכה כשהוא יכול להתכרבל איתך? אבל היום הוא מאוד רוצה את הכרית שלו בחזרה.

אם לאחרונה את נתקלת ביותר מדי תירוצים על מדוע הוא חייב לישון לבד בלילה – סימן שהוא כבר לא רוצה לחלוק איתך את הלילות, אלא מעדיף להיות לבד.
 

3. תשובות לקוניות

אם השיחות שלכם מסתכמות בהמון תשובות קצרות שמהן אי אפשר להמשיך שיחה, מדובר בבחור שרגשית נמצא במצב של "ייבוש ביצות": הוא מייבש אותך וחסר סבלנות אלייך באופן כללי, לא כי את מעצבנת – אלא כי הוא לא יודע איך להתמודד עם המצב ומרגיש חנוק, בדרך ללא מוצא. לכן גם בשיחות שלכם הוא שם המון תמרורי עצור.
 

4. רוצה לריב

באופן טבעי, כשיש משהו שאנחנו מתקשים לעשות – אנחנו מעדיפים שיעשו את זה עבורנו. אם הבחור שלך נהיה בלתי נסבל, גורר אתכם לריבים, ומביא אותך לקצה – כל זה קורה כי הוא מחכה לרגע שתתפוצצי עליו ותיפרדי ממנו.
 

5. שפת הגוף

לעיתים אין צורך במילים. שימי לב לשפת הגוף שלו: האם הוא יושב כשגופו פונה לכיוון השני במקום לרכון או להיות פיזית קרוב אלייך? האם אתם יושבים ברכב וראשו דבוק לחלון? האם בזמן שיחה הוא יושב שלוב ידיים במקום לפתוח אותן או לחבק אותך? כל אלו הם סימנים לא טובים. סימנים שהוא כבר לא שם.
 

נושאים קשורים: