חדרי עסקאות רבים צריכים להיות מעודכנים בבת אחת ממספר מקומות בעולם, כדי לקבל החלטה. לשם כך לא פעם ניתן לראות על הקירות בחדרי ברוקרים בבורסה וכן במערכות עיתונאים מספר רב של מסכים המכוונים לערוצים אחרים במדינות אחרות. לא פעם מדובר בהוצאה יקרה המצריכה גם תחזוקה פרטנית של כל מסך. אולם כעת ישנו פתרון ממשי חדש שיחסוך חלק מההוצאה הנכבדת הזו.
 
חברת פיליפס השיקה מסך מחשב קעור ענקי, 40 אינטש 4K , הכולל טכנולוגיה המאפשרת תצוגת מידע מ-4 מקורות שונים במסך אחד בבת אחת. החלונות השונים במסך ניתנים לתצוגה בשתי תצורות: 1. חלונות נפרדים, אחד בסמיכות לשני, תצורה יעילה לחדרי בקרה או כתחליף לנוהג הנפוץ להשתמש במספר מסכים בשולחן אחד. 2. חלונות האחד בתוך השני, תצורה שמאפשרת ליצור חלון מרכזי ובתוכו חלונות קטנים יותר, בהתאמה לצרכי המשתמש.

באופן זה ניתן להתעדכן בכל רגע נתון מארבעה מוקדים עולמיים שונים מרכזיים. מעבר לכך, כשמתעורר הצורך בהתמקדות באזור התרחשות אחד ניתן להתמקד בו בלי לאבד קשר עם שאר האזורים בהם מתעניינת החברה. המסך החדש ישווק בארץ על ידי חברת MMD, המפיצה המורשית של מסכי פיליפס, מציינת כי אחד היתרונות הגדולים של המסך הוא בכך שמדובר כיום במסך 4K  הקעור הגדול בעולם המוצע בשוק.

כאמור עיקר כוחו של מסך מהסוג הזה יבוא לידי ביטוי בסביבות עבודה מקצועיות: חדרי עסקאות, משתמשי אקסל כבדים, חדרי שליטה ובקרה ועוד. המסך החדש ישווק בישראל החל מחודש מרץ 2017. מחירו יהיה: 4,600 ₪ כולל מע"מ