מ.ס אשדוד פתחה הערב (רביעי) פער של שש נקודות מהקו האדום בזכות ניצחון 0:1 בסמי עופר על הפועל חיפה. הקבוצה של רוני אוואט עלתה למקום התשיעי, והיא רחוקה נקודה אחת בלבד מהאדומים, עבורם היה מדובר בהפסד הראשון בעידן ניר קלינגר ודני גולן.

דין דוד היה אחראי לשער הניצחון כבר בדקה ה-12, עם בעיטה מדויקת מקצה הרחבה אחרי בישול של ברוציץ'. בדקה ה-49 הפועל חיפה השוותה בשער נגיחה של מקסים פלקושצ'נקו, אבל השער נפסל. ההילוך החוזר הוכיח שהכדור עבר את קו השער והקוון שגה.

בכלל, צוות השיפוט של דוד פוקסמן כיכב בחיפה. מעבר לפסילת השער, שישה כרטיסים צהובים נשלפו וגם שני אדומים. אושרי רואש (63) ספג שני צהובים בתוך 4 דקות והורחק אחרי עבירה על דולי מנגה, אור אינברום (68) הורחק מיד לאחר מכן אחרי הכשלה על אדילסון.

הפועל חיפה: פיט פלטאהוזן, לירן סרדל, ניסו קפילוטו, אושרי רואש, דור מלול, מקסים פלקושצ'נקו (שלומי ארבייטמן 53'), ז’וליו סזאר, חנן ממן, אדילסון בהייה, עידן גולן (הישאם כיוואן 57'), מהראן לאלה.

מ.ס אשדוד: יואב ג'ראפי, בנצי מושל, מיקי סירושטיין, חאתם אל חמיד, קרלו ברוצ'יץ', חן עזריאל, רועי בקל, אור אינברום, דן ביטון (ניר ברדע 56'), דין דוד (גדי קינדה 73') דולי מנגה (דראז'ן בגאריץ' 90'+2).