הפועל ת"א לא נחה: שעות ספורות לאחר שהמאמן גיא לוזון הודיע על החלטתו לעזוב את הקבוצה, האדומים מצאו מחליף – מנחם קורצקי שסיכם הערב (רביעי) במועדון לעונה וחצי.

קורצקי צפוי לתפוס פיקוד אחרי משחק הקבוצה מחר (חמישי) מול עירוני ק"ש, שיהיה האחרון בעידן גיא לוזון על הקווים. יגאל אנטבי צפוי להתמנות לתפקיד עוזר המאמן החדש.

מוקדם יותר, לוזון בישר על האפשרות שיעזוב במסיבת עיתונאים: "אני צריך סגל שיכול להישאר בליגה, לא ארד ליגה. זה עצוב אבל אין לי מושג משחק מי ישחק מול ק"ש. לא תירגלנו שום דבר כי כרגע אין לנו עם מי. גם אם אעזוב, אעשה את הכל במשחק כדי להשיג את התוצאה הכי טובה שאפשר להשיג".

לוזון הוסיף: "הבעלים עושים את המקסימום כדי להקים את הקבוצה הכי טובה שהם יכולים אבל לא רוצים לסבך את המועדון כלכלית. כל אחד צריך לדאוג לאינטרסים שלו. אני לא רוצה שהמשחק הקרוב יהיה האחרון שלי. אני ממש לא מציב אולטימטום. הפועל ת"א גדולה יותר מכל מאמן או שחקן. היא היתה לפני ותישאר אחרי".

בין לוזון לבעלים החדשים של הפועל ת"א היו חילוקי דעות באשר לסגל הקבוצה. המאמן דרש להשאיר מספר שחקני מפתח שאמורים לעזוב בקרוב. בנוסף, החיזוק של אור אוסטוינד מעירוני רמה"ש נעשה על דעתם של האחים ניסנוב. בהודעה הרשמית אחרי החתמתו של הקשר ציין המאמן כי הוא מצפה לחיזוק נוסף.

כזכור, לוזון הגיע להפועל ת"א במהלך חודש ספטמבר והחליף את על הקווים את אלי גוטמן, שחזר לעמדת המנהל המקצועי. המאמן לא הרשים במשחק הראשון שלו כשספג תבוסת 0:5 למכבי ת"א בדרבי התל אביבי. מאז הצליח לרשום שלושה ניצחונות בליגה, שלושה הפסדים וחמש תוצאות תיקו.

קבוצתו האחרונה של קורצקי הייתה הפועל רמת השרון, אך לפני כחודשיים הוא התפטר מתפקידו אחרי חמישה חודשים. בעברו אימן גם את מכבי נתניה, הפועל פ"ת, בית"ר ירושלים והפועל רעננה.