הפועל רעננה רשמה הערב (רביעי) את הפסדה השלישי ברציפות בליגת העל, כשנכנעה 4:1 למכבי ת"א. המאמן חיים סילבס, התראיין בסיום המשחק וניסה להסביר את המפלה.

סילבס התייחס תחילה לעובדה שקבוצתו ספגה שער כבר בדקה ה-8 מיוסי בניון: "ברור שכשבאים מול קבוצות מהסוג הזה, גול מהיר יהפוך את המשחק להרבה יותר נוח בשבילן. פערי האיכות גדולים והיינו צריכים להקשות על מכבי כדי שיהיה לה פחות נוח. המחצית הראשונה שלנו הייתה לא טוב וקיבלנו מה שמגיע לנו – זו האמת".

המאמן אמר בכנות: "לא הצלחנו לייצר אטרקטיביות ותסיסה בחלק הקדמי. אנחנו עדיין בתוך הדבר הזה ומנסים לשפר. האופציה היחידה היא להשאיר את המשחק על קצב נמוך עד שהיריבה מאבדת את הראש. זה לא קרה וכבר לא היה ערך למשחק אחרי ה-0:2. גם כשחזרנו לא הספקנו לגעת בכדור עד שהיה פנדל".

למרות ההפסד, סילבס שידר אופטימיות: "ראו שלמכבי ת"א היה כיף וטוב, ולכן פערי האיכות גם בלטו. הערב סיימנו את כל המשחקים מול קבוצות הצמרת בסיבוב השני. עכשיו נלך למלחמות האמיתיות שלנו".

לגבי חיזוק אפשרי: "לא נביא שחקנים בקאליבר של מנצ'סטר יונייטד וגם לא של יובנטוס. אנחנו לא נחים, לא הצוות ולא ההנהלה כדי שהקבוצה תהיה טובה יותר".

נושאים קשורים: