מדי פעם הרשת כולה מתאחדת למען מטרה נעלה. לרוב אמנם מדובר באתגר רשת מטופש יותר או פחות – אך מי שמאחדת הפעם את הגולשים היא מגישת טלוויזיה בריטית שהצליחה להפוך לאישיות לא רצויה בין דפי הרשתות החברתיות.
 


צפו בפרסומת שלפניכם, שנועדה לקדם מכירות עבור חברה המייצרת ספות ושטיחים. האם המגישה המחויכת מעוררת בכם תחושת אי נוחות? האם אתם מרגישים שהיא פשוט עולה לכם על העצבים? אם כן – אתם לא לבד.

בחמש השנים האחרונות משמשת שחקנית בשם ויקטוריה תומאס כפרזנטורית של חברת ScS, שחולשת על השוק הבריטי כבר מהמאה ה-19 – כך עולה מידיעה שפורסמה היום (יום ד') ב"דיילי מייל" הבריטי. אלא שבימים אלה הדבר שמעסיק את ציבור הצרכנים הוא לא הספות והשטיחים של ScS, אלא דווקא פרצופה המחייך והזחוח של תומאס.

לאחר שפרסומת חדשה ל-ScS עלתה לאוויר לאחרונה, פנו רבים מהצופים לרשתות החברתיות והחלו לקונן על חוסר הסבלנות שעורר בהם הפרסום החדש. בפרסומת נראית תומאס כשהיא מתהלכת בין מוצרי החנות ומחייכת ללא הרף, כאילו במאי גרוע במיוחד עומד מאחורי המצלמה ואוסר עליה להפסיק.

"האישה הזו בפרסומת של ScS צריכה להישרף בגיהנום", כתבה אחת הגולשות, ואחרת תהתה: "האם יש משהו מעצבן יותר מהאישה שעושה את הפרסומת של ScS?"

לדברים הצטרף גולש נוסף, שהודה כי "יש לי חוסר חיבה בלתי מוסבר ובלתי הגיוני כלפי נערת הפרסומות של ScS". גולש אחר לקח את הוידוי צעד אחד קדימה וכתב: "הרגע הבנתי שיש לי שנאה לא טבעית כלפי האישה הזו ואני לא יודע למה".
 
אבל מה בדיוק שיגע כל כך את הצופים? רבים מאלו שנחשפו לפרסומות הטלוויזיה של ScS ניסו להציע הסברים רבים לתחושות שעוררה בהם המגישה. חלקם כתבו כי "השיניים הלבנות שלה" הן שמרגיזות אותם, ואילו אחרים טענו כי היא פשוט לבושה באופן מהודר מדי, בהתחשב בכך שהיא בסך הכל משוטטת בחנות רהיטים.

למרות שהוצעו שלל סיבות אפשריות לתיעוב הבלתי נשלט, רוב הגולשים הודו כי למעשה ישנו הסבר מאוד פשוט לכך שהם לא מעוניינים לראות את פרצופה של תומאס על המרקע: היא פשוט מעצבנת. האמת? מבינים אותם לגמרי.