מבול הופעות מחו"ל, גרסת 2017: להקת קולדפליי אולי לא תבקר אותנו השנה למרות השמועות העיקשות, אבל אל דאגה – לאירוסמית', ג'סטין ביבר וגאנז אנד רוזס מצטרפים עוד שני שמות, אולי פחות מוכרים, אבל עבור חובבי האינשי מדובר בבשורה של ממש, ולראייה – סולדאאוט בזמן שיא להופעה.
 
יממה לאחר שנודע כי להקת גרנדדי האמריקאית תגיע להופעה במועדון הבארבי, מודיעה חברת ההפקות נרנג'ה כי הופעה שניה של ההרכב תתקיים ב-20.3.17.

עשר שעות לאחר ההכרזה כי להקת גרנדדי הקליפורנית תגיע להופעה ראשונה בישראל בחודש מרץ הקרוב, אזלו כל הכרטיסים. כעת, הקופות יפתחו פעם נוספת להופעה שנייה של הלהקה שתהיה למעשה הראשונה שלה בארץ, יום לפני תאריך ההופעה עליה הוכרז אמש.

להקת גרננדי נודעת במיוחד בזכות אלבומה השני, המצליח ופורץ הדרך The Sophtware Slump. סך הכל הוציאה הלהקה ארבעה אלבומים, בין השנים 1997-2006, עד שהתפרקה. לאחרונה, ולאחר שמנהיג הלהקה ג'ייסון ליטל שחרר אלבום סולו מוערך, הכריזה הלהקה על חזרה לעבודה משותפת. בסוף שנת 2016 שחררה הלהקה חומרים חדשים לראשונה מזה עשור. הלהקה תגיע לישראל לאחר שחרור אלבומה החמישי והמצופה Last Place.

על הבאת הלהקה לישראל אחראית כאמור חברת נרנג'ה, שאחראית להופעותיהם המצליחות בישראל של אלט ג'יי, טיים אימפלה, קלקסיקו ורבים נוספים. כרטיס להופעה יעלה 209 שקל.

חוזה לא בורח

עוד הוכרז כי אמן האינדי האהוב חוזה גונזלס יחזור אף הוא למועדון הבארבי, לאחר שהופיע במקום בשנת 2008 ועם להקתו Junip בשנת 2014. כל הכרטיסים להופעותיו בישראל נמכרו תוך זמן קצר.
 
גונזלס השוודי-ארגנטינאי הוא אחד האמנים המוערכים ביותר בסצנת הפולק של שנות האלפיים. הן כאמן סולו והן עם להקתו, קיבל האמן שבחים רבים על יצירתו העדינה והמרגשת. עוד ידוע גונזלס כאמן גרסאות כיסוי מבריק לשירים מוכרים, בין היתר חידש להיטים של להקת מאסיב אטאק, להקת דה נייף, ג'וי דיוויז'ן ואף של קיילי מינוג.

גונזלס יגיע לישראל בתאריך 22.5.17 להופעת סולו אחת. בהופעה הוא צפוי לבצע שירים בולטים מכל אלבומיו, לצד גרסאות הכיסוי המזוהות עמו. עלות כרטיס 175 שקל כאן. על ההפקה אמונה חברת מונוקרייב שאחראית הייתה גם להופעותיו הקודמות של גונזלס בישראל, כמו גם על הבאת Zero7, צמד האחיות Ibeyi ועוד.