יוצא למלחמה:­מאור בוזגלו, ששותף אמש במשך 8 דקות בלבד,בניצחון של הפועל באר שבע על מכבי חיפה תוקף בחריפות את התנהלות קבוצתו. בוזגלו זועם על כך שנשאר על הספסל בין היתר בשל העיסוק המתמשך בעתידו וההצעות שהוא מקבל מקבוצות אחרות.

בשעות הצהריים לא הגיע בוזגלו לאימון הקבוצה והודיע למועדון כי אינו חש בטוב.

בוזגלו פרסם הבוקר פוסט נזעם בפייסבוק בו קבע כי הושפל על ידי קבוצתו. בפוסט כתב בוזגלו: "אולי זה יהיה קשה, אולי לא נעים אבל הדברים שאכתוב עכשיו מגיעים מהלב וקשה לי עם זה.דבר ראשון שאפו על נצחון חשוב אפילו ששיחקתי רק 8 דקות. 8 דקות שבהן הרגשתי מושפל, הרגשתי שמישהו מעניש אותי. ועל מה?? נכון, יש לי מגוון הצעות אבל אף אחת מהן לא מהמועדון שלי – הפועל באר שבע !

בוזגלו המשיך וכתב: "אין לי שום בעיה לשבת על הספסל כשאני לא מספיק טוב או כשזה נטו מקצועי. אני שואף גבוה, רוצה לדאוג לעתיד שלי ותוך כדי אני נותן את כל כולי למועדון היקר הזה. לא חושב שזה מגיע לי תמיד וזה תחושה שכואבת. ולכם האוהדים – תודה".

יעקב בוזגלו. בשם הבן (צילום: דני מרון )

הפועל ב"ש מחזיקה בהצעה מריזאספור הטורקית בגובה 600 אלף יורו עבור הקשר בן ה-29 שמסיים את חוזהו בתום העונה. לשחקן עצמו מוצע שכר של מיליון וחצי יורו לעונה בחוזה לשלוש שנים.

אביו של בוזגלו, יעקב כתב בפייסבוק: "תפסיקו לטמון את הראש בחול, באר שבע לא ממש רוצה את בוזגלו, באר שבע רוצה להרוס את בוזגלו. לכן הכדורגל שלנו רק בעלייה. הבעיה שכולם שם פחדנים. הם לא יגידו את זה. הם יעשו את זה. אמרתי לבאר שבע לא פעם שהם מדברים בשני קולות. בושה".

נושאים קשורים: