מאות שנים של מסורת חינוכית: רוסיה היא מדינה משכילה ויותר ממחצית תושביה מחזיקים בתואר אוניברסיטאי ממוסד גבוה. לרוסיה ולאוניברסיטאות בה ניסיון עשיר.

האוניברסיטאות ברוסיה מספקות לתלמידיהם תנאים נוחים ומציעות איכות מחייה בתנאים גבוהים. כמו כן, המוסדות האקדמאיים עוזרים לסטודנטים החיצוניים להשתלב ולהסתגל למדינה החדשה.

האוניברסיטאות ברוסיה מציעות מגוון מסלולי לימוד– גם בהנדסה ובמקצועות ריאליים וגם במקצועות מדעי הרוח. מוסדות האקדמיה ברוסיה ממוקמים בקביעות בחצי העליון בדירוג הבינלאומי.

עלות שכר החינוך ברוסיה אפשרית לכל כיס. יתר על כן, לסטודנטים בינלאומיים יש הזדמנות ללמוד בחינם על חשבון תקציב המדינה. בכל שנה רוסיה מקבלת תלמידים מכל רחבי העולם מכ-170 מדינות – ואתם יכול להצטרף אליהם.

ללימוד אקדמאי ולהכשרה ברוסיה יש יתרון גדול (יח"צ)

ללימוד אקדמאי ולהכשרה ברוסיה יש יתרון גדול. אתם יכולים להיות בטוחים שתרכשו את כל הידע הדרוש לכם בתחום ובמקצוע האקדמאי שבחרת.

ברוסיה יש מגוון רחב של אוניברסיטאות, כך שיש לכם יכולת בחירה מרובה, וכל מה שאתם
צריכים לעשות זה לבחור תוכנית שאתם אוהבים, לבוא לרוסיה, ולהתחיל ללמוד.

כמו כן ניתן ללמוד בסבסוד ובתמיכת ממשלת רוסיה, אשר מקצה מספר מסוים של מלגות במימון המדינה לסטודנטים זרים באוניברסיטאות מדי שנה.

ישנן מספר צורות שונות של מימון כמו מענקים או מלגות, וכל תלמיד יכול לבחור באפשרות המתאימה והנוחה לו ביותר.

ההחלטה ללמוד בחו"ל היא צעד מאוד רציני, צריך לצלול לתוך תרבות זרה, להסתגל לתנאים חדשים, להתרגל לאקלים חדש ובהדרגה ללמוד רוסית. אבל אין מה לחשוש מקושי! העם הרוסי ידוע בהכנסת האורחים שלהם ובמנהגים ידידותיים, והם תמיד שם לעזור לך.

מועד ההרשמה האחרון: 01.02.2017
כנסו לפרטים נוספים : http://russia.study/en