1991: מארק וולברג הצעיר בן ה-20 פורץ לחיינו עם שם הבמה "מארקי מארק", משיק קריירה מרשימה עם סינגל מצליח במיוחד, Good Vibrations, ועל הדרך חושף לעולם את הקוביות שלו שמככבות עד היום בפנטזיות של אמהות מתבגרות.

2017: מארק וולברג אבא בן 45 מתראיין בתכנית של אלן דג'נרס ומבהיר שעם כל הכבוד למושא האהבה של בתו אלה בת ה-13 לג'סטין ביבר, אין סיכוי שהוא ייתן את אישורו אם השניים יירצו לצאת. למעשה, הוא יעדיף ללכת לכלא.
 


"הבת שלי ילדה טובה, אבל היא ילדה. היא צובעת את השיער בכחול ונמצאת ב- Musiclyהזה (אפליקציית ליפסינק). לא מזמן הגיע אליי חבר מאוד מפורסם הביתה, היא מעריצה גדולה שלו, הזמנו אותו לארוחה, וכל מה שהיא עושה מול הפלאפון שלה זה פעימות לב וסימוני אהבה", הוא סיפר תוך כדי שחיקה את בתו.

"מי זה היה?", תהתה דג'נרס, אך וולברג התחמק מלהשיב במפורש. "זה היה בחור צעיר, זמר שהיה פה בעבר, הוא נורא נחמד, בחור קנדי. היא אהבה אותו פעם ואז התנערה ממנו ואז חזרה להעריץ אותו. היא הודיעה לי: 'אבא, זה יהיה בעלי' ואני אמרתי 'אין סיכוי, על גופתי המתה. למעשה, על הגופות המתות של שניכם. אני פשוט אחזור לכלא". וולברג התייחס בכך בפתיחות לתקופה בנעוריו בה ריצה 45 יום בכלא, בגין עבירות אלימות וסמים.
 
"אז זה ג'סטין ביבר. או בריאן אדמס", התלוצצה דג'נרס בניחוש מושכל, על אף שהיא וכל קהל הצופים בבית הבינו שמדובר בבן ה-22 הבלונדיני. "אני חושבת שדרייק פשוט מבוגר מדי בשבילה". וולברג מצדו סירב לאשר, אבל הוסיף בצחוק שאיים על בתו שאם יצאו, הוא יצטרף לאפליקציית Musicly ויביך אותה שם.

כמובן שהכל נאמר ברוח טובה, ולמעשה וולברג וביבר מיודדים מזה זמן מה ואף עובדים על פרויקט משותף וסודי.

אנחנו נוסיף ונזכיר שמלבד העובדה שמארקי מארק שלנו וביבר פצחו שניהם בקריירות מוזיקליות בגיל צעיר, שניהם עברו בתחנה נוספת זהה בחיים – קמפיין התחתונים של "קלווין קליין". פייר, אנחנו יכולים להבין את החיבור בין השניים, אבל גם מבינים למה אבא מארקי לא רוצה שבתו בת ה-13 תצא עם זמר בן 22. אולי עוד כמה שנים, לכשתגדל. בעצם, גם לביבר לא יזיק להתבגר עוד קצת, לא?

הריאיון המשעשע של מארק וולברג אצל אלן דג'נרס במלואו: