משטרת פריז תחקרה לא פחות מ-16 חשודים בשוד של קים קרדשיאן בחודש אוקטובר האחרון, כך על פי דיווחים ברדיו 'אירופה 1' ובעיתונים מקומיים בעיר הבירה של צרפת. חלק מהחשודים נעצרו להמשך חקירה.

בשלישי באוקטובר 2016 נשדדה קרדשיאן בדירתה בפריז באיומי אקדח על ידי רעולי פנים. השודדים יצאו עם שלל של תכשיטים בשווי של כתשעה מיליון יורו, כך על פי דיווחי המשטרה המקומית.

בשבוע שעבר (ג') העלתה קרדשיאן תמונה ראשונה לחשבון האינסטגרם הפופולרי שלה מאז השוד שהתרחש לפני כשלושה חודשים. בתמונה הכוכבת יחד עם משפחתה – בן זוגה קניה ווסט וילדיה נורת' ווסט (3) וסיינט (שנה). "משפחה", כתבה קרדשיאן בפשטות, כאילו מרמזת על שינוי אפשרי בחייה שיכלול התמקדות בחיי משפחה צנועים יותר ופחות בתיעודים מתוקשרים ותמונות פרובוקטיביות. התמונה צברה בתוך שעתיים למעלה משני מיליון לייקים.

על אף התמונה הדביקה, מדובר בתקופה לא קלה למשפחת ווסט-קרדשיאן, לאחר שבסוף חודש נובמבר האחרון אושפז בעלה של קים, הזמר והראפר קניה ווסט, בבית חולים פסיכיאטרי בכפייה. בתחילת החודש שעבר דווח בעיתון US WEEKLY, כי קרדשיאן מתכננת להגיש בקשה לגט מבעלה "כשהזמן הנכון יגיע".

עוד שוחרר בשבוע שעבר פרומו חדש לעונה החדשה של הריאליטי בכיכובה של קרדשיאן, בו היא מגיבה ומספרת לראשונה על השוד הטראומתי שעברה בפריז.

״חשבתי שהם הולכים לירות בי בגב״, סיפרה הכוכבת, ״לא היה לי לאן לברוח. לדבר על זה עושה לי רע״. בפרומו המדובר יש גם התייחסות להתפתחויות בנוגע למשבר הנפשי של קניה ווסט, בעלה.

נושאים קשורים: