עם כל הכבוד לריאן גוסלינג ולאמה סטון שבוודאי יצאו מהפוסטר שלהם ופצחו בריקוד ניצחון על זכיית סרטם "לה לה לנד" בטקס גלובוס הזהב ה-74, אנחנו חיפשנו כמו תמיד את ה"זווית הישראלית".

ריאן ריינולדס מנשק את אנדרו גארפילד (צילום: רויטרס)
 

פייר, מאז שגל גדות פצחה בקריירה של גיבורת על, הרבה יותר קל לנו למצוא אותה. הכוכבת הישראלית בת ה-31 שנמצאת בימים אלה בעיצומו של הריון שני, הגיעה לטקס ההוליוודי יחד בן זוגה ירון וורסאנו, כשהיא לבושה בשמלה ארוכה וצמודה של בית האופנה מוגלר, שהציגה בטן הריונית קטנה. רגע לפני היא טרחה לתעד את ההכנות המורכבות לאירוע הנוצץ.
 


 

מהממת גם עם בטן. גל גדות על השטיח האדום (צילום: AFP)

גדות לא הייתה הכוכבת ההריונית היחידה שמשכה עיניים על השטיח האדום – נטלי פורטמן בת ה-35 הגיעה גם היא לטקס עם בן זוגה בנג'מין מילפייה והציגה בטן בהריון מעט יותר מתקדם, בשמלה צהובה עם עיטורים מבית האופנה פראדה.
 

מהממת #2. נטלי פורמן ובעלה מגיעים לטקס גלובוס הזהב (צילום: AP)

אבל לא רק הריוניות כבשו את השטיח האדום – אנחנו למשל לא יכולנו שלא לשים לב לשרה פולסון ("אימה אמריקאית") שחלקה נשיקה על השפתיים עם אמנדה פיט. פולסון היא אמנם לסבית מוצהרת, אבל פיט (יהודיה גם כן, אגב) דווקא נמשכת לגברים ואף נשואה עם ילדים. פתחתן דוכן נשיקות או מה?
 
ואגב נשיקות בין בני אותו מין – בזמן שריאן גוסלינג עלה לקבל פרס על תפקידו בסרט "לה לה לנד", היו מי שהחליטו לגנוב לו קצת את ההצגה. השחקן ריאן ריינולדס שהיה מועמד גם הוא בקטגורית "סרט קומי/מוזיקלי" ואיבד את הפרס, החליט להתמודד עם ההפסד בדרך מקורית משהו וחלק נשיקה על השפתיים עם מי שישב לידו. במקרה זה, מדובר היה בשחקן אנדרו גארפילד. היי, אם מחלקים נשיקות לכל דורש גם אנחנו בעניין!

 


אותו גארפילד משך תשומת לב פעם נוספת כשבת זוגו לשעבר, השחקנית אמה סטון, זכתה בפרס על תפקידה בסרט לצדו של גוסלינג. גארפילד קם והריע לה והוכיח שמשקעי העבר נותרו מאחוריהם. בתור איש העכביש לשעבר, אין ספק שהבחור דואג להדביק אליו את כל העיניים.

 


נסיים בגיבור על אחר, כריס המסוורת' שהגיש פרס לצדה של גל גדות שלנו, אבל הגיע לטקס עם אשתו שלו, אלזה פטסקי. השניים טרחו לתעד את הדרך לאירוע – פעם מהצד שלו ופעם מהצד שלו. אולי תצלמו סרט וזהו?

 

Heading to the golden globes, look at my hot date !! #goldenglobes @elsapatakyconfidential #whatssheholding

A photo posted by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on

 

We are late!! Hold on! 😉llegamos tarde esperarnos! #goldenglobes @chrishemsworth

A photo posted by Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) on


 

בקרוב הסרט? כריס המסוורת' ואשתו אלזה פטסקי על השטיח האדום (צילום: Getty images)
נוצצים על הבמה. גל גדות וכריס המסוורת' מעניקים את גלובוס הזהב (צילום: Getty images)