רעמת שיער ברונטי מושלם עם תלתלים מבריקים וקופצניים – זהו אחד הדברים המזוהים ביותר עם הדוכסית מקיימבריג'. כעת, המברשת המלכותית בשווי 14.95 יורו, האחראית ליצירת המראה המפורסם של קייט מידלטון, נחשפת על ידי ריצ'רד וורד – הספר שלה.

עוד כותרות ב-nrg:
נמצאה שיטה להוריד את דאעש מהרשתהאחות החדשה של בנט: הכירו את גבי מאריזונהכל התכנים הכי מעניינים – בעמוד הפייסבוק שלנו

האיש שנוהג לעצב את שיערה של הדוכסית בסלון שלו בצ'לסי הוא גם מי שאחראי על התסרוקת שלה בחתונתה המלכותית. הוא משתמש במברשת מיוחדת נגד קשרים עם ציפוי שמונע חשמל סטטי, ואשר ראשה מעוצב כמו כנפיים של מלאך. כל זה כדי להחליק את השיער של הדוכסית לאחר חפיפה.

 


 

"המברשת מגיעה במגוון צבעים, כולל סגול, כתום ואפילו פוקסיה מתכתית" (צילום: 'Tangle Angel')

המברשת, המכונה "טנג'ל אנג'ל", מגיעה במגוון צבעים, כולל סגול, כתום ואפילו פוקסיה מתכתית. אבל בעוד שהמראה עשוי להטעות ולהיראות כמו כלי סטיילינג של ברבי על שולחן האיפור שלה, ריצ'רד מתגאה בכמה תכונות רציניות.

הפלסטיק של המברשת משולב בתוספים אנטי-בקטריאליים שפותחו במיוחד בשבילה, ומזכה את המכשיר ברמה היגיינית גבוהה במיוחד. כמו כן, קיימות בה תכונות אנטי-סטטיות שמונעות נשירה ומשאירות את השיער חלק, המותיר תחושת מגע משי. הזיפים של המברשת, האחראים על ההברשה – הפעולה המרכזית ביותר, עמידים בחום כך שהם שומרים על צורתם אפילו בטמפרטורות גבוהות. והידית – עוצבה במיוחד כדי לשמור על שליטה טובה יותר של המעצב.
 

"אם אין לך את היסודות ואתה לא משקיע זמן, לא יהיה לך את המראה הנכון". קייט מידלטון (AFP)

למרות היתרונות הרבים של הכלי המשוכלל, ריצ'רד טוען כי המברשת היא רק הצעד הראשון בתהליך יצירת המראה המושלם של השיער של קייט. "השיער צריך להיות במצב הכי טוב שאפשר", הוא סיפר למגזין "פיפל", "ואז אני מבריש את השיער עם המברשת המיוחדת הזו".

הוא הוסיף כי תהליך העיצוב, שמביא למראה יוקרתי ומבריק הכולל תלתלים קלילים וקופצניים, דורש זמן והשקעה. "מוצרים זה חלק מהסיפור", הוא אומר, "אבל אם אין לך יסודות ואתה לא משקיע זמן, לא יהיה לך אף פעם את המראה הנכון.

"דבר ראשון, השיער חייב שטיפה", הוא מסכם. "אתה אף פעם לא תקבל שיער לעיצוב ללא שטיפה, ואני מאמין שצריך לחפוף את השיער בכל פעם שמרגישים צורך".

נושאים קשורים: