אלעד לוי, 28, כוכב רשתות חברתיות עם למעלה מרבע מיליון עוקבים, הצטרף לאחרונה לרדיו "גלי ישראל" (FM94/106.5) עם תכנית יומית חדשה.
 
התכנית החדשה שנקראת "חי ב-Live" עלתה לאוויר כבר בשבוע שעבר, אך הושקה באופן רשמי השבוע. התכנית משודרת מהשעה 15:00 עד 17:00 ומשודרת, כמתבקש,  גם בפייסבוק, צעד נוסף באסטרטגיה החדשה של התחנה להגיע למאזינים חדשים באמצעות אושיות רשת בעלות מספר עוקבים גבוה.

לוי מוכר במיוחד בזכות סרטונים קומיים ושידורי לייב שזוכים לטראפיק גבוה. תכנית הרדיו החדשה משלבת את האינטראקציה עם הגולשים והמאזינים שלו לצד שיחות עם אמנים מוכרים שמתארחים באולפן. בין האורחים כמה מ חבריו הקבועים: ג'וזי זירה ("המירוץ למיליון"), יבגני זרובינסקי, סמיון, מור חן, דניאל כהן, בני ברוכים ורחלי ור-ניר.
 

אלעד וג'וזי מהמירוץ למיליון ברדיו גלי ישראל (צילום: יח"צ)

לוי מתגורר בראשון לציון, במקור ממעלה אדומים. פרט לכמאה אלף עוקבים בפייסבוק ולמעלה ממאה אלף עוקבים באינסטגרם, ללוי גם חשבון סנאפצ'אט בעל פופורליות הולכת וגדלה, ולו עשרות אלפי צופים.

הצטרפותו של לוי ממשיכה את מגמת גיוס אושיות הרשת לתחנת הרדיו. בחודש מאי השנה הצטרפו גם אושיות הרשת נועם פתחי ויותם זמרי לגלי ישראל', והחליפו את אראל סג"ל במשבצת היומית שבין 10:00-12:00. התכנית, שנקראת "זמרי ופתחי בעם", משודרת קבוע מאז חודש יוני ועוסקת בענייני אקטואליה מנקודת מבטם של המגישים הידועים בגישתם הימנית.

חי ב-Live (לוגו התכנית)
נושאים קשורים: