אמש (ד') חווה אסף אטדגי אי נעימות גדולה כאשר אדם פרץ לחשבון הפייסבוק שלו ופרסם פוסט נאצה רווי קללות כנגד ירון בלרד, שותפו לתכנית הפופולרית "גולסטאר: מקסיקו". חברים שזיהו את הניסוח הלא אופייני לאטדגי, שכלל שגיאות כתיב ופיסוק ושפה עילגת, מיהרו להתריע בפניו על הפוסט.

הפורץ שלח גם הודעות פרטיות לחבריו של אטדגי, בשפה מכוערת ופוגענית. אטדגי הספיק להכנס לחשבון הפייסבוק שלו ולשנות את הסיסמה, בטרם יעשה זאת האדם שפרסם את הפוסט המזויף. עד עתה לא ידוע מי האדם שפרץ לחשבונו של המפיק והאמרגן.
 
"הלכתי לישון יחסית מוקדם", סיפר הבוקר (ה') אטדגי על המקרה בתכנית הרדיו של יורם סוויסה ברדיו דרום, שהיה הראשון לשים לב שהפוסט לא אופייני לאטדגי והזהיר אותו מפני האפשרות שפרצו לחשבון הפייסבוק שלו. "קיבלתי באמצע הלילה טלפונים והודעות שאחת מהן גם ממך… שמישהו פרץ לי לפייסבוק ורשם הודעות נאצה, שלח הודעות בפרטי לכל מיני אנשים. מהר מאוד החלפתי סיסמה, מחקתי והתנצלתי בשם אותו טרול מעצבן".

את הפוסט הפוגעני כנגד ברלד, שכלל קללות כמו "בן זונה שרמוטה" וטען כי הקומיקאי איבד את חוש ההומור שלו, הסיר אטדגי ברגע שהתעורר. "זה היה בשניות ממש, שלחת לי הודעה, קיבלתי עוד טלפונים, ישר נכנסתי, מחקתי, סידרתי", סיפר אטדגי בתכנית הרדיו. "היו שם קללות כמו 'בן זונה'. זה לא אני, אני יכול להגיד דברים הרבה יותר קשים אבל בצורה חכמה ואינטליגנטית".