רוצים לדבר עם הכלב שלכם גם כשאתם לא בבית? לדעת מה קורה איתו? האם הוא נובח או סתם לתת לו ממתק? ובכן הכירו את הגדג'ט Furbo שיכול לעקוב אחרי חיית המחמד שלכם בכל רגע נתון, לנוע בבית ואף כולל מצלמת ראיית לילה שיכולה לעקוב אחרי חיית המחמד בחדר חשוך.

המכשיר החדש מחובר ישירות לסמרטפון וכולל אפליקציה של שליטה מרחוק ותנועה נוחה בבית. מטרתו היא לספק שקט לבעלי כלבים שיצאו מהבית והותירו את חיית המחמד מרחוק. לכן המכשיר יכול לשוחח עם הכלב, לדווח על נביחות שלו ואף לתת לו ממתק ייחודי כדי לעודד או להרגיע אותו במצבים של חוסר שקט.

"החלטתי לסייע לבעלי כלבים וחיות מחמד אחרות שנדרשים בגלל אורח חייהם להותיר אותם בבית לשעות רבות. אני לא מועד אנשים להותיר כלבים מרחוק אבל לפעמים אין לנו ברירה" אומר מפתח האפליקציה והמכשיר. עם זאת מדובר בגדג'ט בעל תג מחיר יקר יחסית של 199 לירות שטרלינג.

לכן לפחות כרגע, בעלי כלבים גדולים אמרו שהם יחשבו פעמיים האם לקנותו וזאת משום החשש שחיית המחמד תהרוס אותו כשהיא מנסה להגיע לממתקים שבתוכו. אולם אם אתם בעלי חיית מחמד אהובה במיוחד שאתם במילא מפנקים אותה בלי סוף? אז המכשיר הזה הוא בדיוק בשבילכם.