השיר "צבע לחיים" של סאבלימינל (קובי שמעוני) כבר מסתמן כאחד מלהיטי הקיץ, ובכל זאת ראה הראפר לנכון לעשות בו שינוי קטן, אך משמעותי לקהל גדול.

עוד כותרות ב-nrg:
"פתטי שאתניקס עושה שיר עם עדן בן זקן"• סימפלי רד נגד ה-BDS: אנחנו בחברה הכי טובה• קים קרדישאן: טיילור סוויפט משקרת, ויש לי הוכחותכל התכנים הכי מעניינים – בעמוד הפייסבוק שלנו

ההחלטה להוסיף גרסה נוספת לשיר המצליח על זו הקיימת נפלה לאחר ששדרן של רדיו גלי ישראל (106.5/94FM) ציין כי מפריעה לו העובדה שהשיר כולל את קריאת "שמע ישראל" בניסוח: "שמע ישראל, ה' אחד, ה' אלוהינו".

"צבע לחיים" – הגרסה החדשה:
 


משהעניין נודע לראפר, החליט סאבלימינל שמעוני לחזור לאולפן ההקלטות ולעשות שינוי בנוסח, לטובת הקהל החרדי והדתי. כך נולדה הגרסה השנייה לשיר, ובה שר שמעוני במקום השורה הבעייתית את המילים "השם אחד, השם אלוהינו".

מנכ"ל רדיו גלי ישראל ישראל פריד מסר בתגובה: "סאבלימינל הוא אמן שאנחנו תמיד שמחים לפרגן לו ולהשמיע אותו. סאבלימינל הודיע לנו שיכנס להקליט מחדש ולאחר כמה שעות קיבלנו את הגרסה שהכין במיוחד בשבילנו. אנחנו עובדים ביחד שנים ארוכות והרגישות שלו, אהבת העם ואהבת הארץ שלו, מרגשים אותנו כל פעם מחדש".מקובי שמעוני נמסר: "השתדלתי והעברתי לגלי ישראל ולתחנות החרדיות גרסה חדשה של השיר, זאת למרות שהשיר כבר מתנגן, בכדי לכבד ולהתחשב באלו שאולי להם זה כן מפריע. כלום לא יותר חשוב לי מתוכן, המסר והאג׳נדה שלי זה אחדות, חיבור וכבוד לזולת".

• סאבלימינל: "כולי אמתי והעם עם נינט"