איוונקה טראמפ בסך הכל רצתה לעשות את מה שכל הורה גאה עושה בערך אחת לשעה: בתו של הנשיא הנבחר של ארה"ב העלתה אתמול (יום א') לחשבון הטוויטר שלה תמונה של בנה הקטן, תיאודור, שמצולם כשהוא יושב על ספה ומחייך במתיקות למצלמה. אלא שבתוך זמן קצר, הפכה טראמפ לבדיחה של הרשת.

האם הנרגשת, שרצתה לציין שמונה חודשים להולדתו של תיאודור, הקדישה לבנה ברכה נרגשת – אך לא שמה לב לעובדה שהברכה כללה גם טעות מביכה, כך עולה מידיעה שפורסמה ב"דיילי מייל" הבריטי. "אני לא מאמינה שתיאודור בן שמונה חודשים היום", כתבה טראמפ לצד התמונה. "יום הולדת שמח דובון קטן".
  


התמונה אמנם זכתה ל-27,000 לייקים, אלא שבתוך זמן קצר החלה לצבור גם תגובות מזלזלות – וזאת לאור העובדה שטראמפ התייחסה לחגיגות 8 החודשים כאל יום הולדת לכל דבר ועניין.

הגולשים המשועשעים, שלעגו לאם הגאה, טרחו להסביר לה ש"יום הולדת לא עובד ככה" – והעלו אינספור פוסטים שצוחקים על חוסר הדיוק של טראמפ.
 

הודתה בטעות. איוונקה טראמפ (צילום: AP)

"אוי, שכחתי לאחל לילדים שלי יום הולדת שמח ביום אקראי בחודש נובמבר", כתב אחד הגולשים, ואחר הוסיף: "אני מקווה שהוא יהנה מיום ההולדת השני שלו בעוד ארבעה חודשים". גולש נוסף כתב: "איך בדיוק.. זה לא.. אני מתכוון.. שמונה חודשים.. יום הולדת? הלכתי לאיבוד".

לזכותה של טראמפ ייאמר שהאם המשועשעת קיבלה את הביקורת וניסתה לתקן את הטעות. בפוסט שפירסמה בהמשך הסבירה: "כמובן, אתם צודקים. רק בשנה הראשונה לחייו של תינוק הורה יכול "לחגוג" יום הולדת לילדו על בסיס חודשי". אם אתם שואלים אותנו, היא אמנם צודקת – אבל הפוסט הזה רק הפך הכל למביך עוד יותר.