הגנרל לשעבר, מייקל פלין, צפוי להתמנות לתפקיד היועץ לביטחון לאומי בסגל של נשיא ארצות הברית הנבחר, דונלד טראמפ. על פי דיווחים של גורם בכיר המקורב לטראמפ, התפקיד הוצע לפלין אתמול (ה'), אך עדיין לא ידוע אם הגנרל הפורש קיבל את ההצעה באופן רשמי, כך דווח בסוכנות AP. מינוי של פלין לתפקיד יהיה מהלך טבעי מבחינת הנשיא הנבחר, זאת מאחר והגנרל שימש כיועץ של טראמפ בנושאי ביטחון לאורך תקופת קמפיין הבחירות.
 
במידה ומייקל פלין אכן ימונה לתפקיד היועץ לביטחון לאומי, הוא יצטרף אל ריינס פרייבוס, אשר מונה לראש הסגל של טראמפ, ואל סטיב באנון, שמונה לתפקיד האסטרטג הראשי של הבית הלבן ולתפקיד היועץ הבכיר של הנשיא. מעבר למינויים אלו, קיימות הערכות כי ראש עיריית ניו יורק לשעבר, רודולף ג'וליאני, הוא המועמד המוביל לתפקיד מזכיר המדינה בסגל הנשיאותי החדש.
 

מינה כבר ראש סגל ואסטרטג ראשי. דונלד טראמפ (צילום: AP)

כמו כן, לאחרונה דווח בסוכנויות הידיעות, כי טראמפ מתכנן להיפגש עם מיט רומני. המועמד הרפובליקני לנשיאות משנת 2012 התנגד באופן פומבי למועמדותו של טראמפ. הנשיא החדש אף כינה את רומני "לוזר" במהלך הקמפיין שלו. השניים החלו להתקרב לאחר הבחירות, וכעת, כשהסגל הנשיאותי החדש נמצא בבנייה, יתכן ורומני גם מחפש תפקיד קרוב אל טראמפ.