אזהרה: אם אתם רוצים להמשיך להאמין בטוב שבבני האדם, אולי לא כדאי שתקראו את הכתבה הבאה. ילדיהם המאומצים של בני זוג אמריקאים טוענים כי הוריהם המאמצים "נפטרו מהם" לאחר שזכו בבית משופץ ומפואר.

"העיפו אותנו". סיפורם של הילדים המאומצים:
 


בני הזוג, דבונדה וג'יימס פריידיי, התארחו בשנת 2012 בתכנית הריאליטי Extreme Makeover במסגרתה נערכים שיפוצי בתים, בין היתר של משפחות נזקקות. על פי ידיעה שפורסמה אתמול (יום ד') ב"דיילי מייל" הבריטי, השניים נבחרו לתכנית לאחר שאימצו חמישה אחים – בנוסף לשני הילדים הביולוגיים שכבר היו להם. זאת כדי שהילדים לא יופרדו ויישלחו לבתי אומנה שונים.

אלא שלאחר שכבו מצלמות התכנית ובני הזוג קיבלו בית מרווח בגודל 362 מ"ר, הכל השתנה: לטענת  קמאיה וכריס, שניים מהאחים המאומצים, בני הזוג אימצו אותם רק כדי לזכות בשיפוץ – ולאחר מכן "זרקו" אותם.

"הרגשתי כאילו הם אבא ואמא שלי", שיחזר כריס. "אהבתי אותם כאילו הם היו ההורים האמיתיים שלי. באמת. אבל מה שהם עשו לנו היה לא בסדר. הם העיפו החוצה את כולנו".
 
לדברי כריס וקמאיה, שניהם נשלחו לבתי יתומים בהפרש של חודשים ספורים האחד מהשניה, בשל "גישה שלילית" שהפגינו. כיום, לטענתם, גם שלושת אחיהם הקטנים כבר לא גרים עם דבונדה וג'יימס – ונשלחו לשלוש משפחות נפרדות בתוך שנה מסיום הצילומים.

"אחי ואחיותיי היו בני חמש", אמר כריס. "איך הם יכולים לעשות כל כך הרבה צרות עד כדי כך שהם ייאלצו לזרוק אותם החוצה? אני יודע שכל העניין היה הכסף. מהיום הראשון, זה היה קשור רק לכסף".

למרות הטענות הקשות, ג'יימס פריידיי דווקא לא התרגש וטען כי כריס וקמאיה עזבו מיוזמתם. "תקשיבו, אף אחד לא זרק אותם מהבית", אמר. לדבריו, הוא לא יכול להגיב בנוגע לשלושת הילדים האחרים משום שהשירותים הסוציאליים מעורבים.

נושאים קשורים: