מכבי ת"א שלא ניצחה כבר שלושה משחקי ליגה ברציפות, וגם לא כבשה בהם שער, ערכה היום מסיבת עיתונאים לקראת משחק החוץ מול עירוני קריית שמונה (א' 20:15) בהשתתפות המאמן שוטא ארבלדזה ויוסי בניון. 

את הכותרת הגדולה סיפק בניון דווקא בסוגיית נבחרת ישראל. בהתייחס לנושא זה אמר בניון: "אני גם מברך את הנבחרת על ניצחון גדול. כל עוד אני משחק אני ארצה להיות זמין לנבחרת, אבל קרו הרבה דברים בשנים האחרונות, אני מאמין שכשאפרוש יהיו לי הרבה דברים להגיד. אני לא שם, אבל מאחל להם בהצלחה בכל מקרה".

על דקות המשחק שלו במכבי ת"א אמר בניון: "כל אחד רוצה לתרום יותר אבל כמו שהמאמן אמר יש פה סגל מאוד גדול, וזה לא פשוט לבחור את הסגל וה-11. כולנו צריכים להוכיח. אם לא אקבל, אעבוד יותר קשה. אני מאמין שכל הקבוצות עוד יאבדו נקודות בדרך".

עוד הוסיף בניון: "אין לי בעיה להתראיין, כשמבקשים ממני אני מתראיין. אני במועדון גדול שעשה התקדמות ענקית בשנים האחרונות, כמו כל קבוצה אירופאית. אני נהנה פה ורוצה להצליח כאן. התוצאות האחרונות הן לא מה שקיווינו, אבל יש פה מספיק איכות כדי לחזור ולנצח".

ארבלדזה. "יש פער להדביק" (צילום: דני מרון)

המאמן ארבלדזה התייחס למצב קבוצתו לפני ההתמודדות מול קריית שמונה ואמר: "ראשית אני חושב שאנחנו צריכים לחזור. ההפסקות האלו טובות לנו כי היה לנו לו"ז צפוף, אבל מצד שני רובם נסעו לנבחרות. אני מברך את נבחרת ישראל על התוצאה הנהדרת והריצה הטובה שלהם בשלב הבתים.

"האתגר שלנו בליגה צריך לעורר אותנו. יש לנו פער להדביק ואנחנו צריכים להשיג את הנקודות. אנחנו נבקיע שערים, אנחנו יודעים שאף אחד לא יעשה לנו חיים קלים בבית או בחוץ. זה פשוט לבוא מרוכזים ולא להתבלבל בגלל שלא היינו כאן כולם עשרה ימים. העתיד הוא שחשוב לא העבר".