מה לא עושים בשביל המשפחה? תלמידת תיכון בת 19 הוכיחה מסירות נפש אמיתית כשהחליטה למכור את גופה – כדי להציל את חייו של אחיה.

שו יאנוה הסינית עלתה לרכבת בתחילת השבוע, והחזיקה שלט בו הודיעה כי היא מוכרת את בתוליה תמורת סכום של 200,000 יואן (כ-111,000 שקלים) – כך עולה מידיעה שפורסמה אתמול (יום ד') ב"דיילי מייל" הבריטי.
 


למרבה ההפתעה, מאחורי המעשה הנועז של יאנוה עומדת סיבה עצובה במיוחד: לדברי הצעירה, הכסף דרוש לה כדי לממן טיפול בסרטן עבור אחיה החולה. "הטיפול יעלה יותר מ-200,000 יואן", נכתב בשלט. "המשפחה שלי לא יכולה לממן את זה. איזה אדם נחמד יוכל להציל את אחי?"

על פי הדיווחים בסין, הצעירה טענה גם כי יש לה אישור מבית חולים שמראה שהיא עדיין בתולה. בשלט שהחזיקה הסבירה יאנוה כי היא עדיין תלמידת תיכון – וכי היא מוכרת כעת את גופה בניסיון אחרון לממן את ההוצאות הרבות הכרוכות בטיפול באחיה.

לטענת יאנוה, אחיה בן ה-23 אובחן כחולה בלוקמיה לפני שלוש שנים – אך משפחתה הייתה עניה מדי מכדי לממן את הטיפול שהאח נזקק לו. לדבריה, המשפחה השקיעה את כל כספה בהשתלת מח עצם – אלא שאחיה הגיב לכך באופן שלילי ומאז מצבו הבריאותי הולך ומידרדר. בתחתית השלט כתבה יאנוה את פרטי ההתקשרות עמה – כולל מספר טלפון וכינוי ברשתות החברתיות.

בסופו של דבר, הניסיון של יאנוה נחל כישלון לאחר ששוטרים הגיעו למקום והעבירו את הצעירה לתחנת משטרה, שם נאלצה להסביר מדוע ניסתה למכור את בתוליה. השוטרים אמנם הבינו שכוונותיה של יאנוה טובות, אך הסבירו לה שמה שהיא מנסה לעשות כלל אינו חוקי.

נושאים קשורים: