העיתונאי והפובליציסט קלמן ליבסקינד החליט להצטרף לתאגיד השידור הציבורי החדש "כאן", ויגיש תכנית אקטואליה יומית ברשת ב' המחודש. לליבסקינד טור שבועי במוסף הפוליטי של עיתון "מעריב סופשבוע", ותכנית אקטואליה יומית ברדיו גלי ישראל. הוא צפוי להמשיך לכתוב בעיתון למרות המעבר לתאגיד.
 

קלמן ליבסקינד מצטרף לתאגיד השידור הציבורי (אבישג שאר-ישוב)

ליבסקינד, עיתונאי ותיק ומוערך, חשף פרשה שהובילה לביטול מינויו של גלנט לרמטכ"ל. בנובמבר 2014 חשף הקלטות שמוכיחות שמשטרת ישראל ידעה שיש איומים ברצח כנגד ח"כ יהודה גליק, שנורה בידי מחבל פלסטיני. בנוסף, בשנת 2013 פרסם תחקיר על אי-סדרים כספיים ובזבוזים רבים באגף הגבייה של רשות השידור. בעבר היה מבין הראשונים שחשפו את פרשת העמותות של אהוד ברק.

בשנת 2009 קיבל את אות "אביר איכות השלטון" על פעילותו בתחום העיתונות. בנימוקי השופטים נכתב כי "ליבסקינד ראוי לשמש אות ומופת של איכות ותעוזה לעיתונאים החוקרים בישראל".

מנהל רשת ב' בתאגיד, עומר בן-רובי, מסר כי "קלמן, עיתונאי מצוין ואיש רדיו מעולה, היה אחד מהשמות הראשונים שחשבנו עליהם לחיזוקה של רשת ב', ואני שמח וגאה שהרעיון הבשיל לכדי מימוש. אנחנו בטוחים שתרומתו לרוח העיתונאית של רשת ב', יחד עם המגישים הוותיקים בתחנה – תהיה מכרעת".